Cenové rozpětí od do

Compare Listings

Petra Matoušková

Realitní makléř

Mé jméno je Petra Matoušková a na realitním trhu se pohybuji od roku 2011. V tomto roce jsem začala přemýšlet o určité životní změně a mé dosavadní zaměstnání v tomto hrálo významnou a důležitou roli. A jelikož jsem celý život pracovala s lidmi, nebylo o čem dlouho přemýšlet.

 

ERA reality jsem si vybrala nejenom díky jejímu celosvětovému jménu, především však díky obrovským celosvětovým zkušenostem našeho managmentu, kteří nás neustále učí a zlepšují naše vědomosti. Díky nim vím, že jsem svůj výběr zvolila správně.

 

Práce s lidmi je jedna z nejobtížnějších prací v každém oboru. Každá nemovitost má svůj příběh, každý klient má svůj osud. Dokázat naslouchat a porozumět klientovi, ke každému přistupovat individuálně, dokázat naslouchat jejich přáním, potřebám a životním situacím je to, co mě na této práci baví a naplňuje nejvíce.

 

Od srdce mohu říci, že má práce je mým největším koníčkem a mou největší radostí je poděkování a úsměv na tváři každého mého spokojeného klienta.

 

V neposlední řadě mé velké díky patří celému našemu pracovnímu kolektivu, ve kterém nechybí jak smysl pro humor, tak pracovní nasazení a podpora.

KONTAKTUJTE Petra Matoušková

Seřadit podle:

Sorry No Results Found