Cenové rozpětí od do

Compare Listings

Miroslav Vanka

Manažer kanceláře

Dobrý den,

jmenuji se Miroslav Vanka a již od roku 2000 se pohybuji na realitním trhu. Za tu dobu mám za sebou stovky realizovaných transakcí. Mé zkušenosti a neustálé se vzdělávání mi dovoluje směle říci, že jsem schopen nabídnout Vám ty nejlepší služby, které dnes může realitní makléř v České republice nabídnout. V současné době se věnuji práci makléře, také zastávám pozici manažera a team lídra kanceláře ERA ALKA. Mimo tuto činnost se věnuji školení a koučování nových i stávajících makléřů a to jak na úrovni kanceláře tak jako lektor sítě ERA. Naše kancelář a mnozí její makléři byli několikrát vyhlášeni jako TOP makléři sítě ERA a můžeme se pochlubit také oceněními udělenými na celosvětové konferenci ERA v Las Vegas jako nejlepší kancelář roku pro ČR 2010 a 2011.

Jelikož sám bydlím v obci Líbeznice, věnuji se právě severní části Prahy a okolí, které velmi dobře znám. Denně se zde pohybuji, proto velmi dobře znám zdejší prostředí a sleduji nejen vývoj cen nemovitostí, ale také různé jiné realizované a plánované změny důležité pro život obyvatel v této lokalitě. Jsem však schopen uspokojit Vaši potřebu i v případě pokud vlastníte nemovitost mimo tuto oblast.

Mojí prioritou je vždy co nejvíce poznat Vaše potřeby a požadavky. Ze zkušenosti vím, že prodejem, či nákupem nemovitosti většinou řešíte nějakou životní situaci (založení rodiny nebo její rozpad, dědictví, lepší dostupnost práce, lékaře či rodiny atd.). Také vím, že nemovitost pro Vás zpravidla znamená vždy jednu z nejzásadnějších investic, nebo se jedná o jeho největší majetek. Proto, abych Vám mohl nabídnout služby skutečně na míru, které povedou k uspokojení Vašich potřeb, zajímám se o Vaše opravdové potřeby. Proto si také zakládám na budování dlouhodobých vztahů se svými klienty, abych se stal opravdu osobním, či rodinným makléřem.

Budu k Vám vždy maximálně otevřený a nebudu Vám zastírat žádné skutečnosti ohledně nemovitosti, či možností na trhu. Pouze pokud budete dobře a všestranně informováni o situaci na realitním trhu, stavu své nemovitosti atd., můžete učinit správné rozhodnutí, kterého nebudete později litovat. Nejde mi tedy o krátkodobý zisk, ale o vztah s Vámi, který přinese další přínosy pro obě strany.

Pokud máte zájem, obraťte se na mě ohledně svých potřeb v realitní oblasti a společně najdeme nejlepší řešení právě pro Vás.

KONTAKTUJTE Miroslav Vanka

Seřadit podle:

Sorry No Results Found